رونالدوی برزیلی از کریس رونالدو بهتر بود

<-Menu_Title->

<-Menu_Code->

رونالدوی برزیلی از کریس رونالدو بهتر بود

دوشنبه 1 ارديبهشت 1399
22:53
Deadpool.2

کریستین ویری و رونالدو در اوایل هزاره جدید زوج فوق العاده ای را در پیشانی خط حمله اینتر تشکیل داده بودند اما مصدومیت های متوالی ستاره برزلی اجازه استمرار این درخشش را نداد. حالا بوبو ویری به تمجید از همبازی سابق و برزیلی اش پرداخته است.

کریستین ویری گفت: “رونالدوی برزیلی یا رونالدوی پرتغالی؟ من دوست رونی هستم و به اندازه کافی خوش شانس بودم که در کنار او به عنوان مهاجم بازی کنم. او انفجاری قدرتمند و سریع بود و همه این صفات را در اختیار داشت.

رونالدو مانند یک رقصنده به نظر می رسید و انگار داشت با توپ می رقصید. به نظر من رونالدوی برزیلی از کریستیانو رونالدو بهتر است. کریستیانو یک ماشین جنگی بوده و به خاطر عملکردی که داشته قابل تحسین است. همانطور که در ایتالیا می گویند کریستیانو می تواند تا 40 سال با یک سیگار گوشه لب هایش بازی کند. او از نظر فیزیکی فوق العاده است.

آیا روملو لوکاکو می تواند وارث من در اینتر باشد؟ او بازیکنی بزرگ است قدرتمند بوده و مانند من قدبلند است. لوکاکو یک پای چپ بسیار قوی دارد و هنگام پرش برای سرزنی تا ارتفاع زیادی می پرد. من برای لوکاکو بهترین را آرزو می کنم و او در چند ماه نخست حضورش در ایتالیا 17 گل به ثمر رسانده است این یک کارنامه واقعا فوق العاده به خصوص برای یک بازیکن خارجی که عادت به بازی در لیگ برتر داشته محسوب می شود.

مهمترین مربیان دوران حرفه ای شما؟ در یوونتوس از مارچلو لیپی نام می برم که مانند پدر دوم من بود. همچنین باید از چزاره مالدینی که در شروع کارم در تیم ملی کمک کرد نام ببرم او شخصیتی فوق العاده بود که به جوانان اعتماد می کرد.”

ارسال نظر

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
نظر خصوصی
کد امنیتی

<-Menu_Title->

<-Menu_Code->
قدرت گرفته از سایت فا